Opsluitbanden 10x30x100 grijs kunnen gebruikt worden voor allerlei verschillende doeleinden. Hierbij kan je denken aan het aanleggen van sierbestrating, maar de opsluitbanden kunnen bijvoorbeeld ook gebruikt worden als afboording tussen je tuin en een grindpad. Betonbanden zorgen ervoor dat het straatwerk niet verzakt. De betonelementen die je hierboven kunt bekijken zijn 10 cm breed, 100 cm lang en 30 cm hoog.
De mogelijkheden
Indien jouw tuin is voorzien van bestrating wil je er natuurlijk voor zorgen dat deze bestrating er zo optimaal mogelijk bij ligt. Dit kan je bereiken door gebruik te maken van opsluitbanden 10x30x100 grijs. Op het moment dat de bestrating is opgesloten ziet dit er een stuk verzorgder uit, maar daarnaast zorg je er tevens voor dat kieren en gaten verdwijnen. Dit is belangrijk, want op het moment dat het hevig regent kunnen kieren en gaten ervoor zorgen dat de grond onder de bestrating zal verschuiven. Dit is iets waar je absoluut niet op zit te wachten, want op dat moment zal je de bestrating opnieuw moeten aanleggen. Door gebruik te maken van onze opsluitbanden 10x30x100 grijs zorg je er dus ook voor dat de levensduur van de bestrating in je tuin wordt verlengd.
Opsluitbanden 10x30x100 grijs plaatsen
Het is belangrijk dat je de betonbanden in je tuin op de juiste manier plaatst en daarom raden wij het aan om goede voorbereidingen te treffen. Maak eerst een grove schets, zodat je weet waar je de opsluitbanden 10x30x100 grijs gaat plaatsen. Zet vervolgens de contouren van de opsluitbanden uit op basis van de tekening die je hebt gemaakt. Houdt hierbij rekening met het afschot, zodat het regenwater op de juiste manier kan worden afgevoerd. Een goed afschot daalt ongeveer 2 centimeter per meter.
Ga vervolgens aan de slag met het graven van de gleuven waarin de betonbanden worden geplaatst. Wij raden het aan om de betonbanden ongeveer 1 cm lager dan de bestrating te plaatsen. Zodra je de gleuf zorgvuldig hebt uitgegraven kan je de opsluitbanden 10x30x100 grijs in de gleuven plaatsen.
Op maat laten zagen?
Wil jij de betonbanden uit ons assortiment op maat laten zagen? Dat kan, geef het aantal cm op en of deze van de bolle kant of de holle kant is gemeten. Wij zullen ervoor zorgen dat de opsluitbanden op maat worden gezaagd. Reststukken worden ook meegeleverd, tenzij deze bij het zagen sneuvelen, dan kunnen we ze niet meeleveren. Bestel nu jouw opsluitbanden 10x30x100 grijs of op maat gezaagde opsluitbanden snel en voordelig bij Betondingen.