WS Advance reiniger – 1 L gebruik je voor het reinigen van terrassen en opritten en andere waterbestendige, poreuze of absorberende oppervlaktes. Dit product bevat geen zuren en kan tevens gebruikt worden als primer voor de impregneermiddelen WS Seal & Protect en WS Imperial Black. Dit zorgt ervoor dat deze middelen uitstekend kunnen intrekken, waardoor de effectiviteit wordt verhoogd. Gemiddeld zal je zo’n 30 m² per liter kunnen reinigen. Dit verbruik is uiteraard afhankelijk van de mate van de vervuiling en kan dus hoger of lager uitvallen.
Waarvoor is WS Advance reiniger – 1 L geschikt?
In de praktijk wordt dit pH neutrale reinigingsmiddel dus met name gebruikt voor het reinigen van verschillende poreuze oppervlaktes. Hierbij kan je denken aan tuintegels of klinkers. Mocht je dit product in combinatie met andere WS-producten willen gebruiken is het belangrijk dat deze oppervlakte eerst goed gereinigd wordt met WS Advance reiniger – 1 L.
Dosering
Dit middel met een inhoud van 1 liter wordt gemengd met 10 liter water. De verhouding is dus 1:10. Breng dit middel aan het op gewenste oppervlak en schrob vervolgens tot de verontreinigingen zijn verdwenen. Spuit het oppervlak vervolgens af met water en trek alles even droog. Bij extreme verontreinigingen wordt het aangeraden om het oppervlak met heet water af te spoelen voor het beste resultaat.
Aandachtspunten
Het is belangrijk om WS Advance reiniger – 1 L vorstvrij te bewaren. Zorg er daarnaast voor dat je de flessen altijd rechtop vervoert en de dop goed dichtdraait. Het veiligheidsinformatieblad is op verzoek verkrijgbaar.
Klantenservice
Voor vragen en/of opmerkingen kan je terecht bij de klantenservice van Betondingen. Onze medewerkers zijn tijdens kantooruren telefonisch of via WhatsApp bereikbaar, maar daarnaast is het natuurlijk ook mogelijk om ons te mailen. Wij zullen in ieder geval ons uiterste best doen om al je vragen over WS Advance reiniger – 1 L te beantwoorden.